فشن و مد

حتی در سال 2021 این ۹ لباس قدیمی و دمده نمی شوند !

لباس قدیمی

اگر به به روز بودن علاقه مندید باید با این موضوع که هر چیزی در زمان خاصی ممکن است دیگر به روز نباشد کنار بیایید.باید دانست که هر لباس قدیمی بی ارزش نیست.برخی از دسته بندی های لباس هرگز تکراری نمی شوند.در این لیست به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.


امروزه با توجه به پیشرفت چشمگیر مدرنیته، لحظه به لحظه دنیای مد در حال تغییر و تنوع است. هر لحظه انواع طرح ها و رنگ ها به بازار ارائه می شوند و طرح های لباس قدیمی از مد می روند. سرعت پیشروی به قدری سریع است که گاهی ممکن است چیزی که امروز می خرید دو‌هفته ی دیگر از مد افتاده باشد!

در این بین دغدغه ی بسیاری از خانم های شیک پوش، متناسب بودن با انواع و اقسام ترندهای روز شده است. در نتیجه این خانم ها نیاز به یک سری لباس ثابت دارند که مطمئن باشند هرگز دنیای فشن را ترک نخواهند کرد!

در این مقاله سعی کردیم ۹ دسته از لباس های همیشه مد را به شما عزیزان معرفی کنیم:

۱- لباس های با طرح پوست حیوانات

لباس قدیمی – لباس پوست

لباس قدیمی – لباس پوست

پارچه های زیادی هستند که طرح هایی شبیه به پوست حیواناتی مثل پلنگ یا مار دارند و در همه ی دوره ها، طرفداران مخصوص به خود را داشته اند. پوشیدن این پارچه نیازمند جسارت و سلیقه در بانوان است.

نکته ی مهم در پوشیدن این گونه لباس ها، ست کردن آن ها با سایر لباس ها و اکسسوری هاست. اگر این کار را با دقت لازم انجام ندهید استایل شما بسیار زننده جلوه خواهد کرد.

لباس های پلنگی را می توانید با لباس های راه راه ست کنید و ترکیب جالبی به دست بیاورید. این پارچه همچنین با لباس های جین و چرم های تیره رنگ نیز به خوبی ترکیب می شود.

پیشنهاد ما برای سایر لباس های طرح پوست حیوانات، ست کردن آن ها با لباس ها و اکسسوری های ساده و تک رنگ است.

برای موقعیت های اسپرت می توانید از کیف و کفش های طرح پوست حیوانات استفاده کنید اما از یاد نبرید هماهنگی آن ها با سایر لباس ها نیازمند دقت و استفاده‌ از رنگ های مخصوصی است.


در صورتی که به تیشرت مردانه علاقه دارید برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم: تیشرت سیمپسون مردانه با فروش ویژه


۲- لباس های جین

لباس های جین – لباس قدیمی

لباس های جین – لباس قدیمی

کت ها و شلوارهای جین جزو دسته ای از لباس ها هستند که هرگز از دنیای مد خارج نمی شوند.

کت جین، لباس پرکاربردی ست که تیپ شما را به جذابیت هرچه تمام تر نشان می دهد. این کت ها با انواع تیشرت های سفید و رنگی ترکیب می شوند و همچنین میتوانید انواع آن را روی پیراهن های بلند نیز امتحان کنید.

شلوارهای جین در تمام کمدها پیدا می شوند و استفاده از آن ها ساده و راحت است.

برای مهمانی های خودمانی و تیپ های اسپرت بهتر است شلوار جین را با انواع تاپ و تیشرت رنگی ساده ست کنید. شلوار پارچه ای گزینه ی بهتری برای مهمانی های رسمی است اما اگر اصرار دارید جین بپوشید، بهتر است از پیراهن هایی با رنگ تیره و طرح های رسمی استفاده کنید تا استایل شما بیش از حد غیر رسمی جلوه نکند.

۳- پیراهن های سفید چین دار

پیراهن سفید – لباس قدیمی

پیراهن سفید – لباس قدیمی

شومیزهای چین دار سفید رنگ، جزو لباس های لطیف زنانه ای هستند که هرگز طرفداران خود را از دست نداده اند.

شومیزها، یکی از آیتم های پرکاربرد در استایل های مهمانی، کژوال و رسمی به حساب می‌آیند و هم با دامن، شلوار و سرهمی ترکیب های خوبی را می‌سازند. به همین دلیل طراحان لباس، توجه زیادی به ایجاد تنوع در مدل های مختلف شومیز داشته اند.

در تمام دوره های مد انواع شومیزهای چین دار را می بینید که هر دفعه با دوخت ها و تزئینات مختلفی ارائه می شوند و مورد استقبال واقع می شوند.

رنگ سفید این لباس را می توانید با انواع رنگ ها و اکسسوری های براق و متفاوت ترکیب کنید و استایلی زنانه و شیک داشته باشید.


در صورتی که به تیشرت مردانه علاقه دارید برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم: تیشرت هیپ هاپ مردانه با فروش ویژه


۴- لباس های چرم

لباس چرم – لباس قدیمی

لباس چرم – لباس قدیمی

لباس های چرمی را بدون اغراق اکثر افراد به تن میکنند. هر کسی حداقل یک لباس چرمی یا لباسی با تکه های چرم به کار رفته در بین لباس های خود دارد. به همین دلیل است که این روزها همه ی استایلیست ها در بین گزینه های خود، چرم را نیز جا می دهند. این جنس لباس باعث میشود کسی که آن را به تن دارد میان جمعیت زیادی از مردم هم متمایز باشد.

لباس های چرم در هر موقعیت و مناسبتی شیک هستند منتها از یاد نبرید نباید تمام استایل خود را از چرم انتخاب کنید چون تصویر بیرونی شما زننده خواهد شد.

در بین پارچه های مختلف، چرم را می توانید با جین، پارچه های پلنگی و انواع پارچه های نخی و بافتنی تک رنگ ساده ست کنید و ترکیب جذابی به دست بیاورید. کت چرم پرطرفدارترین پوشاک از این دسته است که هم برای آقایان و هم خانم های شیک پوش برازنده است.

۵-تیشرت ساده ی رنگی

تیشرت ساده – لباس قدیمی

تیشرت ساده – لباس قدیمی

تیشرت های ساده ی رنگی، علی الخصوص رنگ سفید، جزو پر استفاده ترین لباس ها هستند که در بین تمام گروه های سنی طرفدار دارند.

تیشرت های رنگی به سادگی با انواع شلوار های جین ترکیب می شوند و ست نیمه رسمی و یا روزمره و اسپرت می سازند. اینکه انتخاب شما کدامیک است، علاوه بر موقعیت، به طرحی بستگی دارد که انتخاب می کنید.

هر چه مدل شلوار جین و تی‌شرت شما ساده تر باشد، میزان جدیت و رسمیت شما هم بیشتر خواهد شد. در عوض اگر به پوشیدن تی‌شرت‌ هایی با رنگ‌های تند و طرح‌های گرافیکی علاقه داشته باشید استایل شما اسپرت تر و روزمره تر خواهد شد و از جدیت استایلتان کم خواهید کرد.

رنگ تیشرت را می توانید با شلوار یا کفش های خود هماهنگ کنید.

در صورتی که به تیشرت علاقه مندید گریمون تیشرت های فوق العاده ای را برای شما آماده نموده است!از طریق لینک زیر میتواند به تیشرت ها دسترسی داشته باشید:

تیشرت مردانه     |     تیشرت زنانه


اگر به تیشرت های طرح دار علاقه مندید برای شما پیشنهاد فوق العاده ای داریم: تیشرت ریک و مورتی مردانه با فروش ویژه


۶- کت های رسمی هرگز لباس قدیمی نیستند

کت و شلوار – لباس قدیمی

کت و شلوار – لباس قدیمی

کت ها، از پرطرفدارترین لباس هایی هستند که خانم ها در مجالس رسمی و نیمه رسمی از آن ها استفاده می کنند.

پوشیدن یک کت مناسب به شما اعتماد به نفس و ابهت لازم را می دهد.

کت ها در همه ی دوره ها حضور داشته اند و در طرح ها و رنگ های مختلف استفاده می شوند.

کت ها با انواع شلوارها و دامن ها پوشیده می شوند. اگر کت شما کوتاه است، همراه آن دامن بپوشید و اگر بلند است، یک شلوار رسمی.

کیف دستی یکی از اکسسوری های بسیار مناسب برای کت شماست.اگر کت و شلوار ( یا دامن) شما همرنگ است، کیف دستی با رنگ متضاد را انتخاب کنید و اگر رنگ کت و شلوار شما با هم فرق میکند، رنگ کیف خود را مشابه رنگ کت خود انتخاب کنید.

کفش های پاشنه بلند مناسب ترین گزینه در بین کفش ها برای کت های رسمی هستند. همچنین هنگام پوشیدن یک کت سعی کنید از جواهرات مناسب و براق و انواع سنجاق سینه نیز استفاده کنید.

 

۷- پیراهن شب مشکی

پیراهن شب – لباس قدیمی

پیراهن شب – لباس قدیمی

ماکسی ها و لباس های شب ساده و مشکی جزو آن دسته از لباس هایی هستند که همه ی خانم ها استفاده می کنند و هرگز از دسته ی لباس های شب حذف نمی شوند.این پیراهن ها همواره به روز هستند و در دسته ی لباس قدیمی جایی ندارند. ماکسی های ساده ی مشکی( و نه طرح دار و پولک دار) با کفش های پاشنه بلند و انواع کیف دستی های رنگی به خوبی ترکیب می شوند و استایل شما را ساده و شیک می کنند. جواهرات براق و ظریف همراه با این لباس ظاهر شما را چشم گیرتر خواهند کرد.


اگر به تیشرت طرح سینمایی علاقه مندید برای شما پیشنهادفوق العاده ای داریم: تیشرت جوکر مردانه با فروش ویژه


۸- لباس های گلدار

لباس گلدار – لباس قدیمی

لباس گلدار – لباس قدیمی

لباس های گلدار جزو ترندهای محبوبی هستند که همه ساله در رنگ ها و طرح های مختلف به بازار عرضه می شوند.

این نوع طرح ها فقط مخصوص بهار و تابستان نیستند و در همه ی فصول سال استفاده می شوند.

بعضی افراد نمی توانند این لباس را انتخاب کنند چون تصور میکنند طرح های گلدار به دلیل رنگ های نامنظم زیادی که دارند به سختی با سایر لباس هایشان ست می شوند.‌اما باید این را بدانیم که این لباس ها نیز در دسته بندی لباس قدیمی قرار نمیگیرند و همواره یکی از بهترین های پوشش هستند.

این نکته را از یاد نبرید که ست بودن به معنای همرنگ بودن نیست و لزومی ندارد همه لباس‌های دیگر شما از رنگ‌های غالب لباس گلدار شما تشکیل شود؛ شما می‌توانید از رنگ‌های مکمل یا مشابه آن و یا هیچکدام یعنی از رنگ‌های خنثی مثل خاکستری و مشکی استفاده کنید.

فراموش نکنید چیزی که با لباس گلدار خود ست می‌ کنید حتما نباید ساده باشد. جسارت به خرج دهید و لباس های راه راه و طرح دار و حتی گلدار را نیز با این دسته از لباس های خود ست کنید.

۹- کتونی سفید

کتونی سفید – لباس قدیمی

کتونی سفید – لباس قدیمی

کتونی های سفید رنگ، جزو پر فروش ترین کفش ها هستند و هیچگاه از مد نمی افتند و در دسته بندی لباس قدیمی قرار نمیگیرند.

یک کتونی سفید به راحتی با بسیاری از لباس ها ست می شود و استایل شما را به سمت سادگی و جذابیت می برد؛ البته خیلی از افراد به این دلیل که کفش های سفید زودتر کثیف می شوند از خرید آن ها اجتناب می کنند.

این کفش تقریباً با هر سبک پوششی هماهنگ است زیرا از اصول اولیه تبعیت نمی‌کند؛ به این معنا که شما می توانید این کفش را در انواع فصول و با رنگ های مختلف لباس استفاده کنید. همچنین یک کتونی سفید را با شلوارهای جین یا پارچه ای و أنواع دامن های تابستانی حتما امتحان کنید.

طیف آبی از جذاب ترین رنگ ها برای ست با کتونی سفید است.

ویدیوی لباس قدیمی

در ویدیوی زیر همچنین به معرفی لباس های همیشه مد و لباس هایی که هرگز قدیمی نمیشوند می پردازیم:

 

میتوانید فایل این مقاله را به صورت PDF دانلود نمایید:


مقاله ی قبلی: بهترین انواع دامن | با این دامن ها جذاب شوید


اگر به مقالات مرتبط با مد و فشن و همچنین راهنمای استایل علاقه مندید پیشنهاد ما به شما مطالعه ی سایر مقالات این دسته بندی است: سبک زندگی


در صورتی که در ارتباط با مقالات و یا خرید از ما نیاز به راهنمایی دارید پیش از هرچیز صفحه ی سوالات متداول را بررسی نمایید.همچنین در صورتی که مشکل شما رفع نشد میتوانید از طریق پشتیبانی سمت راست پایین صفحه (۲۴ ساعته) یا صفحه ی تماس با ما(ساعات اداری) و یا ایمیل info@graymoon.ir (روزها و ساعات کاری) با ما در ارتباط باشید.


در صورتی که میخواهید از جدیدترین طرح ها و مقالات ما مطلع شوید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام مد

 توییتر مد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *