گروه ما با هدف ایجاد محصولات خاص با تم های اختصاصی در زمینه ی محصولات مد ایجاد شده است.هرچند ما به ارائه ی محصولات غیره نیز علاقه مندیم.در این وب سایت تلاش خواهیم کرد تا بهترین محصولات را در زمینه ی لباس مردانه، لباس زنانه ،البسه ی کودک و نوزاد را برای شما عزیزان آماده نماییم.

تا به اینجا به دسته بندی های خود تیشرت مردانه، تیشرت زنانه، مانتو، پیراهن مردانه و لباس شب و مجلسی را اضافه نموده ایم و در آینده بدون شک این دسته بندی ها کامل تر خواهند شد.

همانگونه که از شعار ما نیز پیداست، هدف ما ارتقای سطح دانش عموم جامعه در راستای سبک پوشش است تا بتوانیم جامعه ای زیبا تر داشته باشیم.بدون شک این مهم تنها با علم به نحوه ی پوشش به دست می آید.

ما در گری مون | graymoon بهترین اجناس و بهترین کیفیت را با همکاری تامین کنندگان مختلف جمع آوری میکنیم و با همکاری بهترین طراحان گرافیک جدیدترین و خاص ترین طرح ها را برای مشتریان خود آماده میکنیم.

در وب سایت ما شما همچنین میتوانید جدیدترین و به روز ترین مقالات در ارتباط با مد را مطالعه کنید.تولید مستمر بهترین محتوا به زبان فارسی برای علاقه مندان به جدیدترین ترند های جهانی نیز یکی دیگر از اهداف ما است.

گریمون | Gray Moon – لباس بهتر،اندیشه ی بهتر 

shablon-logo
همکاری تجاری اول