در اینجا مجموعه ای از پر تکرارترین سوالات مشتریان را ثبت نموده ایم.در صورتی که پاسخ سوال خود را در میان گزینه های زیر نیافتید میتوانید از طریق پشتیبانی سایت با ما در ارتباط باشید.

تفاوت جنس های اسپان و پنبه چیست؟چرا پنبه گران تر است؟

اسپان در واقع ترکیبی از پلی استر (۶۰ درصد) و پنبه (۴۰ درصد) است.اما جنس پنبه تماما خالص است و از پنبه ی درجه یک تهیه شده است.بدیهی است که پنبه ی درجه یک کیفیت بالاتر و در نتیجه قیمت بالاتری نیز دارد.

آیا شما تولید کننده ی اجناس هستید؟

خیر.در واقع ما با استفاده از تامین کننده های مختلف اجناس وب سایت خود را تامین میکنیم.در نتیجه ممکن است برخی از اجناسی که به دست شما میرسد دارای برند و لوگوی ما نباشد.

چرا در برخی موارد ارسال محصول تا ۱۰ روز به طول می انجامد؟

عنوان کردن ۱۰ روز جهت اطمینان از ارسال به موقع و جلوگیری از بدقولی ما است.در واقع محصولات بین ۵ تا ۷ روز برای ارسال زمان لازم دارند.شما با انتخاب نوع پست مورد نیاز میتوانید این موضوع را مدیریت کنید. همچنین در صورتی که نیاز دارید تا وضعیت خرید خود را پیگیری کنید، میتوانید از طریق صفحه ی پیگیری سفارش اقدام نمایید.

آیا پرداخت من با امنیت انجام می شود؟

بله پرداخت شما با امنیت کامل اتفاق میفتد.پرداخت شما از طریق درگاه پرداخت امن زرین پال انجام خواهد شد که خیال شما را بابت هرگونه مشکل راحت خواهد کرد.

آیا من نیز میتوانم طرح های اختصاصی خود را جهت چاپ به شما بسپرم؟

بله ولی این اتفاق فعلا در وب سایت مهیا نیست.در آینده ای نزدیک این امکان به سایت اضافه خواهد شد.در صورت نیا نیاز نیز طراحی اختصاصی و کار گرافیکی برای شما انجام خواهد شد.

آیا میتوانم از طریق تلگرام یا اینستاگرام سفارش خود را ثبت کنم؟

در اینستاگرام ما که با آی دی @GRAYMOON.IR است شما میتوانید به طور مستقیم و از طریق تگ خرید این کار را انجام دهید. برای تلگرام در حال طراحی رباتی مخصوص ثبت سفارش از طریق تلگرام هستیم که این اتفاق به زودی از طریق وبلاگ ما اعلام خواهد شد.